DMS

Menü

İletişim

Dizdariye Mah. Teyyareci Fethi Bey Sk.
No:3B 34500 Büyükçekmece- İSTANBUL
Tel : (+90 212 ) 210 13 34 - 210 87 21
Faks: (+90 212 ) 210 87 22

e-posta: info@dmsorg.com

Daha Büyük Görüntüle

Ara

Hakkımızda

DMS  Dişhekimliği Makinaları Sanayi

 

Firmamız   Diş Hekimliği sektöründeki çalışmalarına 1980 yılında  üreterek   başlamış olup ,  zamanla    Projelendirme , Danışmanlık , Eğitim,  Klinik  teknik altyapı uygulamaları kapsamındaki çalışmalarını  da  günümüze değin sürdürmüştür.

Ülkemiz koşullarına uygun olarak tercih ettiğimiz İleri teknolojideki ürünler, nitelik hedefli  farklı  hizmet anlayışımız,  temel yaklaşımlarımızdandır.

Üretimden gelen emek yoğunluklu gücümüzü uygulamalarımıza katmaya özen gösterirken,  ithal kalemlerimizde ise nitelikli ürünler tercih edilmekte, ülkemizdeki   teknoloji çöplüğünün faktörü olmamaya   özen göstermekteyiz.    Almanya’ nın Dürr Dental , Ultradent , Renner , Melag firmalarından yapmış olduğumuz ithalatlar  bu konudaki  kararlılığımızın kanıtıdır.

Kuruluşumuzdan bu güne binlerce muayenehaneye ürün ve hizmet desteği verirken , özellikle muayenehane teknik altyapılarının  önemini vurgulayarak , hijyen teknolojileri ve çalışma güvenliği  bilincini geliştirmeye yönelik ile de sektör gündeminin ön sıralarında olduk.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki mekanik sistem uygulamalarında  Anahtar Teslimi projelerde yer aldık.

Ulusal ve uluslararası seçkin işbirliklerimiz  iyi niyet temelinde ve uzun vadeli hedefler üzerinde kurulmuş olup  ; Motivasyonumuz, sosyal anlayışımızın yanı sıra hedeflerimizin de temelini oluşturan, özgün üretim sevdamızdan gelmektedir.

Bu güne değin , Kamu alımlarında sıklıkla yaşanan  hatalı yatırımların, haksız kazançların tarafı olmamaya çalıştık.  Bu ilkemiz ve hassasiyetimiz gelecekte de devam edecektir.

Özetle,   Toplum sağlığına ve ülke ekonomisine göstermeye çalıştığımız yüksek hassasiyetle, firmamızın öncelikli görev ve amacı, ülkemiz diş hekimliğinde uluslar arası hijyen, konfor ve çalışma güvenliği standartlarına ulaşılmasına ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak,  Bilinçli ,doğru ve ekonomik  yatırımların tarafı olmaktır.

Etiketler: